Kontakt

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku
w godzinach 10-11 oraz 16-17

tel. +48 730 105 802

Możesz również napisać maila na adres kontakt@naczyniapolaczone.pl*

 

Tu możesz przeczytać o mnie, tu o moim sposobie pracy, a tu o Procesie Zdrowienia w moim rozumieniu 🙂

Dodatkowe informacje dla partnerów znajdziesz tutaj 🙂

 

A jeśli to dla Ciebie odpowiedni moment i zastanawiasz się, czy podjąć ze mną współpracę indywidualną, czy może wziąć udział w kursie, a może myślisz, czy to w ogóle ten kierunek – możesz zapisać się na jednorazową, niezobowiązującą Konsultację Love Your Guts 🙂

Podczas tej Konsultacji:

– przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotną,
– pokażę, jakie kroki warto podjąć, abyś mogła poczuć się lepiej,
– sprawdzę, czy i jak mogę Ci w tym pomóc 🙂

Zobacz, w jakich sytuacjach najbardziej skorzystasz z Konsultacji 🙂

 

  

 

   

* Przesyłając zapytanie drogą elektroniczną lub kontaktując się z nami telefonicznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. 

ADMINISTRATOREM Pani/Pana danych osobowych jest Naczynia Połączone Sp. z o.o., z siedzibą w Karczewie, ul. Łąkowa 3B, 05-480 Karczew, NIP: 5322097166, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000950485, e-mail: kontakt@naczyniapolaczone.pl, tel.: +48 730 105 802. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz prawa, jakie Pani/Panu przysługują znajdują się w klauzuli informacyjnej, z którą Państwo mogą w każdej chwili się zapoznać klikając na dokument pod nazwą Polityka Prywatności.

Copyright © 2021 - Naczynia Połączone Agata Dąbrowska